Op deze zondag vlak voor de zomervakantie sluiten we samen het seizoen af.

We kijken terug naar wat afgelopen jaar ons heeft gebracht, en we kijken vooruit hoe we verder gaan, de vakantie en het nieuwe seizoen in. Tijdens de dienst zullen we in gebed en met de Bijbel God zoeken en nadenken over hoe de vruchten, de goede gaven van Zijn Heilige Geest kunnen blijven groeien en bloeien in onze gemeente en in ons eigen leven.

Een combo van enthousiaste en muzikaal geïnspireerde gemeenteleden zal de dienst verrijken met muziek en zang.

Vanaf 9:55uur beginnen we met het vooroefenen van een paar liederen en de dienst zal dan iets na 10:00uur aanvangen met het woord van welkom.
Verder is er in de dienst aandacht voor onze kinderen en jongeren en aan het einde van de dienst zullen we op een interactieve manier het jaar met elkaar afsluiten.

Na de dienst bent u van harte uitgenodigd voor een kort en gezellig programma waarin we samen kijken naar hoe ons jaarthema vrucht heeft gedragen in ons leven en in onze gemeente. En: waarin we de vruchten van de Geest ook samen zullen proeven, in de vorm van heerlijke vruchtentaart en verse smoothies!

ds. Aster Abrahamsen