De eerste ontmoetingsbijeenkomst op zondag 12 februari jl. met de sectie Loosdrecht is achter de rug. We kijken terug op een goede bijeenkomst met veel belangstellenden.

Het gevarieerde keuzeprogramma is gewaardeerd en de vele (60!) bezoekers zijn ge├»nformeerd over de ontwikkelingen rond PgH 2024 en de plannen die de wijkkerkenraad heeft om zoveel mogelijk gemeenteleden bij het denken over de toekomst van de PgH in          het bijzonder de Bethlehemkerk te betrekken.

De eerstvolgende ontmoetingsbijeenkomst is direct na de dienst a.s. zondag 19 februari.

Voor deze ontmoetingsbijeenkomst zijn onze gemeenteleden uit de sectie Kerkelanden uitgenodigd.

Ook anderen die niet kunnen op de ontmoetingsbijeenkomst van hun eigen sectie zijn a.s. zondag van harte welkom. In dat geval graag een bericht naar sectiehoofd Reintje Hofman; tel.: 035-6219030 of een email naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De ontmoetingsbijeenkomsten worden afgesloten met een (vegetarische) lunch.

Na 19 februari zijn de volgende ontmoetingsbijeenkomsten op:

  • 26 februari            - sectie Gijsbrechtkwartier
  • 05 maart               - sectie Zeeheldenkwartier
  • 19 maart               - sectie Buitenwijkers

Wij hopen velen van u te mogen verwelkomen!

Herma Bosma
Secretaris consistorie

 

Pastorale teams

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.